Сімейне фермерське господарство Hollandia Produce, засноване нідерландською родиною Overgaag ще в 1927 році, як ніхто інший, знає секрети вирощування овочів у теплицях. З року в рік виробник придумує нові ідеї, щоб забезпечити своїй продукції довговічну свіжість.

Родина Overgaag фактично підняла тепличні овочі спочатку в Нідерландах, а потім переїхала до Центрального узбережжя Каліфорнії, щоб продовжити традиції сімейного фермерського господарства.

Піт Овергааг вирощує зелень і салат гідропонним способом у теплицях, де налагоджено контроль світла, температури, вологості та поживних речовин. Контролюючи ці фактори, фермер отримує реальну можливість підвищувати врожайність, скорочувати терміни вирощування і виробляти однорідний, високоякісний продукт на цілорічній основі.

Продукцію на фермі збирають зі збереженням коренів; зірвані салат і зелень упаковують в унікальні прозорі контейнери, які функціонують як міні-теплиці. Фермер запевняє, що навіть після збирання його продукція лишається «живою», тож має виняткову, довговічну свіжість.

Hollandia Produce вирощує салат-латук, червоний салат, крес-салат, органічний салат-латук і органічний крес-салат.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.