У другому півріччі 2019 року на території Тетієвської територіальної громади (Київська область) планується початок будівництва сонячних електростанцій на 66 гектарах.

Сонячну електростанцію загальною потужністю близько 35 МВт встановлять на невикористовуваних землях сільськогосподарського призначення, одержаних у комунальну власність від держави.

Як зазначив голова Тетіївської об’єднаної територіальної громади Руслан Майструк, наразі оформлена вся необхідна технічна документація і невдовзі розпочнуться будівельні роботи.

«Нам першим у Київській області держава передала понад 3 тисяч гектарів землі сільськогосподарського призначення і на тих землях, які не використовувалися, а це близько 70 гектарів, ми сьогодні ставимо сонячні електростанції», – розповідає він.
Будівництво СЕС створить 80 робочих місць.

За словами Руслана Майструка, Світовий банк затвердив та високо оцінив план економічного розвитку громади.

“Ми написали і подали на затвердження “План дій сталого енергетичного розвитку і клімату міста Тетіївської ОТГ до 2030 року”, підготували інвестиційний паспорт громади, завершили написання “Сталого економічного розвитку Тетіївської ОТГ, – каже голова ОТГ. – Це конкретний комплексний план подальших кроків, спрямований на формування іміджу інвестиційно привабливої громади”.

Повідомляє Ecotown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...