Яловичина є досить перспективною альтернативою для свинини на різних світових ринках. Про це йдеться у новому звіті Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Яловичина має замінити свинину на декількох ринках по всьому світу, оскільки африканська чума свиней і надалі поширюється в Азії.

Згідно з прогнозами експертів ФАО, китайське національне поголів’я свиней у 2019 році скоротиться ще на 10%, а світове виробництво м’яса цього року – на 0,2%, порівняно з минулим роком, і складе 3636,5 мільйонів тонн.

Очікується, що скорочення виробництва у Китаї й Австралії перевершить зростання обсягів виробництва в інших країнах, які є важливими гравцями на світовому ринку м’яса.

Відповідно до прогнозів, США збільшать виробництво свиней на 3,8%, а поголів’я цих тварин зросте до рекордних показників за останні 10 років.

Глобальний обсяг торгівлі свининою повинен збільшитися на 8%, або 9,1 мільйони тонн.

У 2019 році зросте попит не лише на свинину, але і на яловичину. Очікується, що збільшення виробництва м’яса великої рогатої худоби у США зросте на 1,5% – до 12,4 мільйонів тонн.

«Бразилія також перебуває на стадії збільшення поголів’я великої рогатої худоби, – зазначив аналітик Ради з розвитку сільського господарства і садівництва Великобританії (AHDB) Алекс Кук. – Відповідно бразильське виробництво яловичини може зрости на 3% – до більш ніж 10 мільйонів тонн. При цьому існують сприятливі перспективи експорту, а ціни на корми зараз відносно доступні».

Повідомляє Agrotimes