Директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва заявила про можливість значного розширення у 2019 році географії поставок українських ягід на зовнішній ринок, чому сприятиме запуск у червні нової системи просування експорту продукції членів Асоціації.

На конференції «Ягідний бізнес України 2019. Заморожування і свіжий ринок» Катерина Звєрєва розповіла, що цього року Українська плодоовочева асоціація спільно з ФАО і Європейським банком реконструкції та розвитку організувала кілька успішних торгових місій, які сприяли укладенню українськими ягідниками контрактів з експорту продукції.

У червні 2019 року Асоціація планує запустити нову систему просування експорту продукції для своїх членів. Для цього буде використано «сотні прямих контактів з імпортерами з різних країн світу», отриманих під час торгових місій за останні два роки.

«У 2019 році ми точно порадуємо всіх новинами про постачання наших прекрасних ягід у ті країни, куди Україна раніше продукцію ніколи не постачала», – заявила Катерина Звєрєва.

Про це повідомляє EastFruit

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.