Найбільший український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив – компанія UKRAVIT – на своїх потужностях у Черкасах створить інфраструктуру для утилізації непридатних пестицидів. Таку діяльність буде розгорнуто в Україні вперше. Запустити лінію планують у 2020 році.

Раніше непридатні засоби захисту рослин вивозили з України до країн ЄС, які мають потужності для їх екологічно безпечного знищення. А в березні 2019 року українська компанія UKRAVIT виграла тендер UNIDO з реалізації української частини проекту – Скоординоване управління видаленням озоноруйнуючих речовин (ОРВ) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії.

За умовами проектного договору, UKRAVIT отримає технічну підтримку для створення на її потужностях в Черкасах інфраструктури для видалення озоноруйнуючих речовин і утилізації стійких органічних забруднювачів.

Необхідне обладнання на підприємство в Черкасах поставлять восени 2019 року. Запуск і повноцінна робота лінії заплановані на 2020 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...