Мінагрополітики спільно з проектом ЄС SAFPI проводять інформаційні заходи для фермерів. Розраховують охопити не менше 10 тисяч фермерських господарств та кооперативів.

Про початок інформаційної кампанії «Державна підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році» повідомило Мінагрополітики на своєму офіційному порталі.

П’ять навчальних семінарів розраховані на дорадчі органи, фермерські об’єднання та обласні департаменти АПК, які поширять інформацію безпосередньо серед фермерів. 

«Ми готові надати нашу підтримку у розробці та запуску Державного аграрного реєстру України та впровадженні ефективної та прозорої системи розподілу державних коштів», – зазначив керівник Проекту ЄС SAFPI Джон Міллнз під час першого семінару.

Напрямки держпідтримки, про які Мінагрополітики інформує фермерів:

 – часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (25%+15% відшкодування);
 –   часткова компенсація вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва;
 – бюджетні субсидії (на один гектар новоствореним фермерським господарствам та бюджетна субсидія на одного члена  новоствореного ФГ).
 – надання безвідсоткових кредитів на поворотній основі та здешевленні кредити;
– компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами;
 – державна фінансова підтримка тваринництва.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.