У трьох німецьких торгових мережах – Edeka, Migros та Metro – овочі вирощують на очах у споживача у вертикальних теплицях за методом гідропоніки. Освітлення забезпечують світлодіодні лампи. Для кожного виду продукції умови регулюються індивідуально.

Берлінський стартап Infarm – один із головних постачальників у галузі вертикального землеробства на німецькому ринку. Зараз у торговій мережі Edeka в німецькому Обергаузені компанія Infarm тестує сіті-ферму для вирощування м’яти, грецького базиліку, гірського коріандру та інших трав.

За умовами договору, якщо протягом року продукція отримає хороші відгуки, а бізнес виявиться рентабельним, виробництво може залишитися.

Фахівці Infarm працюють над розширенням асортименту: крім трав і зелені, вони хочуть пропонувати споживачам фрукти і овочі.

Стан рослин на сіті-фермі контролюється за допомогою інфрачервоних камер. Інформація надходить в аналітичний центр Infarm, де працівники приймають рішення про те, які рослини можна виставити на продаж. Одразу після продажу продукції, на її місці сіють нові рослини.

Повідомляє Landlord