У трьох німецьких торгових мережах – Edeka, Migros та Metro – овочі вирощують на очах у споживача у вертикальних теплицях за методом гідропоніки. Освітлення забезпечують світлодіодні лампи. Для кожного виду продукції умови регулюються індивідуально.

Берлінський стартап Infarm – один із головних постачальників у галузі вертикального землеробства на німецькому ринку. Зараз у торговій мережі Edeka в німецькому Обергаузені компанія Infarm тестує сіті-ферму для вирощування м’яти, грецького базиліку, гірського коріандру та інших трав.

За умовами договору, якщо протягом року продукція отримає хороші відгуки, а бізнес виявиться рентабельним, виробництво може залишитися.

Фахівці Infarm працюють над розширенням асортименту: крім трав і зелені, вони хочуть пропонувати споживачам фрукти і овочі.

Стан рослин на сіті-фермі контролюється за допомогою інфрачервоних камер. Інформація надходить в аналітичний центр Infarm, де працівники приймають рішення про те, які рослини можна виставити на продаж. Одразу після продажу продукції, на її місці сіють нові рослини.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...