Дрони, самохідні трактори та іншу новітню безпілотну техніку, створену на основі штучного інтелекту, починають впроваджувати на основних зернових базах Китаю. У цьому виникла гостра потреба, оскільки багато фермерів зіткнулися з браком робочої сили в сільській місцевості.

Молоді китайці все більше обирають працю в місті, тому багато зерновиробників країни опинилися перед проблемою нестачі працівників на сільських фермах.

У зв’язку з цим Міністерство сільського господарства Китаю розпочало випробування ефективності безпілотного сільського господарства: на 11 фермах, які займаються вирощуванням зернових культур, впроваджуватимуть безпілотну техніку нового покоління.

Зокрема на фермі Хунвей у провінції Хейлунцзян на північному сході Китаю, яка є головною територією виробництва рису в країні, безпілотна техніка вже виконує роботи на рисовому полі площею майже в 11 га. Агродрони використовуватимуть як на рівнині, так і на горбистій місцевості для вирощування різних культур – від рису, пшениці та овочів до бавовнику, фруктів і тютюну. Управляються вони навігаційною супутниковою системою Китаю BeiDou.

До створення безпілотної техніки для інтелектуального і високоточного землеробства Міністерство сільського господарства залучило низку дослідницьких інститутів. Такі машини, як самохідні трактори, сівалки, комбайни та техніка для внесення добрив, були розроблені з використанням передових технологій і штучного інтелекту.

Тестування процесу автоматизації сільського господарства на цих фермах триватиме до 2025 року, щоб визначити слабкі місця технології і знайти оптимальні рішення щодо її вдосконалення.

Загалом рівень механізації вирощування і збирання врожаю в Китаї до кінця 2018 року становив 67%. У Китаї зростає кількість агрохолдингів, які зацікавлені в розвитку безпілотного АПК. Дані технології зможуть значною мірою вирішити проблему браку робочої сили в сільській місцевості й одночасно провести модернізацію виробництва.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.