На ринку України стартує Ukrainian Food Platform — перша онлайн-платформа для презентації та промоції українського продовольства серед іноземних закупівельників. Вітчизняні виробники продовольства невпинно розширюють експортну географію. Лише за 2018 рік українська торговельна експансія досягла 85-ти іноземних ринків. 

За роки просування українського продовольства на закордонних ринках, Рада з питань експорту продовольства (UFEB) ініціювала безліч торгівельних місій та ділових переговорів, участь у міжнародних виставках з метою налагодження партнерства  між українським та іноземним бізнесом.

Сьогодні у пошуках та залученні нових ресурсів UFEB вирішила змусити глобальну діджиталізацію працювати на вітчизняне продовольство.

Ukrainian Food Platform — перша онлайн платформа для продовольчих товарів з інтегрованими інструментами, що дозволить налагодити пряму комунікацію між українським виробником та іноземними закупівельниками.

Функціонально платформа є простим та зручним онлайн-сервіс, доступним як для українського бізнесу, так і міжнародної аудиторії. Продовольча продукція представлена у форматі 3D зображення та детального інформаційного опису англійською, арабською та китайською мовами.

«Застосовуючи сучасні ресурси діджитал-трансформації бізнесу, ми прагнемо створити єдине середовище для прямої комунікації між українськими виробниками харчових продуктів та іноземними імпортерами, трейдерами, закупівельниками, — зазначає голова Ради з питань експорту продовольства Богдан Шаповал. — Такий онлайн-сервіс стане ефективним інструментом у нарощенні експортного потенціалу, виходу на нові ринки збуту та глобальної популяризації вітчизняного продовольства».

Платформа абсолютно відкрита і кожен український виробник зможе представити на ресурсі свою продуктову лінійку. Для цього необхідно відправити запит та надати профайл компанії і продукції. Для компаній-членів UFEB діятимуть додаткові бонуси.

Офіційна презентація Ukrainian Food Platform запланована на початок літа, куди будуть запрошені топові виробники харчових продуктів та представники засобів масової інформації. На заході буде презентовано сайт та розкрито основні його переваги.

Про це пише propozitsiya.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.