Kozy

Перший в Україні «Ринг племінних кіз» буде організований під час Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», що пройде з 4 по 7 червня в Києві.

Про подробиці заходу повідомляє на своєму порталі Мінагрополітики. Так, на «Агро-2019» організують оцінювально-кваліфікаційний «Ринг» племінних кіз різних порід. Передбачений тематичний стенд, присвячений вирощуванню, розведенню племінних кіз в Україні та покращенню їх племінної якості.

«Ринг» проведе Українська асоціація племінних кіз та Інститут тваринництва степових районів ім. М. Ф. Іванова «Асканія-Нова». 

В.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева прокоментувала захід на своїй сторінці у Facebook. Вона назвала виробництво молочної продукції з козячого молока – «крафтовим, нішевим бізнесом, який підтягує до себе HoReCa, зелений туризм та інші, не с/г види діяльності в сільській місцевості. Ну, і, звичайно, експорт.»

«Агро-2019» – найпотужніша агропромислова виставка в Україні. Цьогоріч вона проходитиме у 31-й раз. Площа виставки 34,2 тис кв м. Передбачається понад 1300 учасників із 17 країн.

Повідомляє Landlord