Україна представила нову ІТ-розробку для аграріїв на світовому конкурсі стартапів у Швейцарії. Цей додаток забезпечує швидку комунікацію між органічними виробниками і покупцями на локальних та світових ринках. Продуктом одразу зацікавилося багато іноземних компаній.

Новий український продукт – мобільне рішення AgroportEх.Bio – поєднало в собі агро і IT. Це ефективний інструмент для просування фермерської продукції на міжнародний ринок.

Проект був високо оцінений на великому світовому конкурсі стартапів посівної стадії Seedstars Global Summit у Швейцарії.

Україна вперше була представлена ​​на конкурсі аграрним напрямком. При цьому організатори зізналися, що давно вже чекали від нашої країни подібного стартапу, адже Україна останніми роками показує стрімке зростання в аграрній галузі і серйозні досягнення в сфері IT. Журі Seedstars World гідно оцінило розробку українців.

Agroportex.Bio – B2B додаток, який забезпечує швидку комунікацію між органічними виробниками і покупцями на локальних і світових ринках. Користувачі отримують мобільний доступ до актуальних запитів і пропозицій на своїй рідній мові незалежно від країни проживання (зараз сервіс доступний у 35 країнах), а також можуть розміщувати власні заявки.

«Розробкою одразу зацікавилося багато іноземних компаній, тож для наших виробників це дуже хороша перспектива», – розповіла СОО компанії Agroportex.bio Ольга Гольдина.

Уперше додаток було представлено рік тому на найбільшому аграрному заході Східної Європи – Форумі AGROPORT.
ІТ-розробка забезпечує збут продукції

Мобільний додаток AgroportEх.Bio – це ефективний інструмент для просування фермерської продукції на міжнародний ринок. Він допомагає виробникам знаходити покупців своєї продукції за кордоном, вирішуючи таким чином важливе завдання збуту продукції.

«Під час минулого формуву в лютому Biofach World 2019  Agroportex.Bio вніс інноваційну складову в промоцію національних українських продуктів. Зараз ми готуємося представляти Україну на найбільшій національній виставці в Ізмірі (Туреччина), а на осінь в наших планах уже ринок Великобританії», розповідає керівник Agroport Ukraine Дмитро Титаренко.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...