Яблуко з червоною м’якоттю як і раніше є екзотикою для більшості споживачів — таких сортів небагато і вирощуються вони в порівняно невеликих обсягах. Однак сучасний споживач любить все нове і екзотичне, а яскраве червоне яблуко, яке має таку ж яскраву м’якоть, як мінімум, привертає увагу.

Тенденція створення нових клубних сортів яблук з червоною м’якоттю останнім часом набирає обертів. Крім свіжого ринку, яблука також цікаві для переробки та виробництва дорогих соків, сидрів, смузі та інших напоїв.

Одним з брендів, про який останнім часом багато пишуть, є RedMoonApple (в перекладі з англійської «червоний місяць»). Це клубний сорт яблука, який знаходиться в приватній власності і має дуже амбітну програму розвитку. Компанія рекламує яблуко RedMoonApple слоганом SurpriseInside, тобто «Всередині сюрприз», що привертає увагу і викликає бажання у покупця, подивитися, що ж там усередині за сюрприз.

У минулому році у компанії було 35 гектарів саду з яблуками даного сорту в Італії і 23 гектара у Франції. Компанія повідомляє, що їй вдалося зібрати 1 тисяч тонн яблук в 2018 році. А вже в цьому році компанія повідомляє про початок вирощування даного сорту в  Австралії.

Засновники компанії стверджують, що їх яблуко з червоною м’якоттю має унікальний смак і текстуру, яка подобається споживачам. Вони позиціонують таке яблуко, як новий Суперфуд, стверджуючи, що яблука з червоною м’якоттю під брендом RedMoon мають підвищений вміст вітаміну С і антоціанів.

Також компанія розвиває виробництво продуктів переробки яблука з червоною м’якоттю і продає їх під власним брендом. Засновники бренду вважають, що яблука цього сорту мають великі перспективи на свіжому ринку, а також у виробництві соків. Підвищений вміст антиоксидантів в таких яблуках має стати однією з найбільш привабливих для споживачів властивостей, оскільки вважається, що антиоксиданти допомагають запобігати безлічі небезпечних захворювань.

Серед інших відомих сортів яблука з червоною м’якоттю можна відзначити Пінк Перл або Рожева Перлина (PinkPearl), Пінк Спаркл (Pink Sparkle), Сорнберрі (Thornberry),  Редлав Ера (Redlove Era), Женева Краб (Geneva Crab ), Алмата (Almata), Вінепро (Vinerpo), Байя Маріса (Baya Marisa) і багато інших.

Повідомляє EastFruit

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.