Аграрії Черкаської області вбачають одним із перспективних напрямів екологізацію землеробства – ведення аграрного виробництва методами органічного землеробства. А це передбачає збереження ґрунтів, організацію біологічного контролю всіх агротехнічних заходів та ін. 

Як зазначають у Департаменті агропромислового розвитку Черкаської ОДА, нині в області є 14 сертифікованих виробників органічної рослинної продукції, зокрема: з вирощування сільськогосподарських культур, виробництва добрив та засобів захисту рослин, бджільництва, вирощування саджанців ягідних культур, а також багаторічних трав. При чому у 2015-му в області було лише 3 сертифіковані підприємства.

Загалом же на Черкащині відносно незначна частка сільськогосподарських земель, на яких запроваджують екологічно орієнтовані технології ведення сільського господарства. Вона становить близько 0,2% (1,6 тис. га) від загальної площі сільгоспугідь.

Водночас Департамент агропромислового розвитку здійснює інформаційну та роз’яснювальну роботу серед підприємств області щодо більш широкого застосування вітчизняного та іноземного досвіду ведення органічного виробництва. Також проводяться тематичні агросемінари, форуми та наради.

Про це пише propozitsiya.com 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.