Отримати на виробництві якісне чисте яйце – як інкубаційне, так і столове – допомагають правильні килимки в гнізді та спосіб виштовхування птиці з гнізда.

Покриття килимків типу пластикової трави після початку експлуатації швидко забивається послідом і пухом, що призводить до утворення щільного шару посліду. Після того як яйця потрапляють на таке покриття, вони втрачають товарний вигляд.

Натомість килимки з пальчиковими елементами, які звужуються на кінці, гальмують скочування яйця під час його знесення птицею. Килимки також досить стійкі до миття під високим тиском.

Основні способи виштовхування птиці з гнізда

Перший – шляхом зміни кута нахилу сітки виштовхування з гнізда зі статичною нерухомою підлогою.

Другий – коли підлога рухається, змінюючи кут нахилу, й сама виштовхує птицю з гнізда.

Підлога в гнізді, за якого система виштовхування робить його статичним, сприяє накопиченню бруду й посліду на килимках. Найправильнішим рішенням у такій ситуації є другий варіант, де рухома підлога з виштовхуванням знизу підіймає і закриває привід зубчастої рейки. У такій системі гніздо закривається килимком назовні, що робить доступ птиці неможливим. Птиця також допомагає видаляти зайві забруднення з килимка, керуючись своїми природними інстинктами.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.