Довжина фрагментів рослин сорго – головний чинник, що впливає на якість силосування. Так, дрібно нарізані й подрібнені рослини ущільнюються ефективніше, ніж подрібнені на більші фрагменти.

Деякі сучасні комбайни можуть подрібнювати сорго до розміру 0,6 см. Дрібне нарізання сорго не лише полегшує силосування, а й сприяє ефективнішому споживанню корму тваринами.

Деякі дослідники вважають, що 3 см – оптимальна довжина фрагментів сорго. За більшої довжини виникають проблеми і з ущільненням силосної маси, і з її засвоюваністю.

Іншим важливим чинником поліпшення якості силосу з сорго є належне ущільнення маси, завдяки чому видаляється повітря й усувається можливість нагрівання силосу через його бродіння в аеробних умовах. Тому рекомендується, щоб швидкість подрібнення не перевищувала швидкість ущільнення.

Ущільнення здійснюється з належною якістю тоді, коли подрібнений матеріал важко вилучити з масиву силосу голими руками. Неналежне ущільнення призводить до перегріву і, як наслідок, до потемніння силосу і появи виразного карамельного запаху.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.