Компанія Lely, що створює автоматизовані системи для ринку молочних продуктів, менш як за годину виготовляє одного робота. На заводі використовують енергозбережні технології, котрі за скороченням викидів CO2 за рік прирівнюються до дії лісу.

Компанія Lely має потужності в Нідерландах і США, на яких виробляють роботів для господарств, що займаються розведенням ВРХ, – автоматизовані системи для доїння і годування тварин. Сьогодні завод в Нідерландах виробляє 80 роботів за тиждень, що дорівнює 16 роботам за день або 1,3 робота за годину. Завод у США, який має невеликий виробничий комплекс, виробляє 40 роботів на тиждень або 8 роботів на день.

Інноваційна продукція, що полегшує роботу фермерів, виготовляється відповідно до останніх глобальних стандартів стійкості, з акцентом на зниження енергоспоживання та викидів CO2. На цей час скорочення викидів CO2 на заводі становить 343 тонн на рік.

Заходи для сталого розвитку на виробництві Lely

 – блок комбінованого виробництва тепла та електроенергії з біо-нафти, що живить світлодіодне освітлення;
 – система збереження води, яка використовує зібрану дощову воду з даху;
 – впровадження вітрових турбін і повністю автоматичних датчиків для зовнішнього і внутрішнього освітлення, кранів, дверей і жалюзі;
 – поверхня будівлі майже повністю покрита вікнами, щоб максимально збільшити  кількість природного світла, що надходить у будівлю;
 – вікна також розташовані над виробничою лінією, де збирається кронштейн робота, щоб забезпечити додаткове освітлення на цій стадії збірки.

Робот складається із 1220 елементів (без урахування електричних компонентів). Значна кількість цих елементів монтується вручну, а невеликі крани використовують для приєднання важких частин, таких як рука.  Деталі до роботів надходять від більш ніж 200 постачальників – в основному з європейських країн.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.