888888888888888888888888

У Чернівецькій області, на території Глибоцької селищної об’єднаної територіальної громади, планують заснувати ще один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) молочного напрямку «Молочна поляна».

Про це повідомив керуючий справами виконавчого комітету Глибоцької селищної ради В.Зеленівський.

Рік тому громада с.Михайлівка Глибоцької ОТГ, використовуючи засоби Австрійського агентства розвитку, побудувала нову сироварню «Добрі ґазди», де виробляють тверді і м’які сири за голландською й італійською технологіями. Коров’яче молоко для виготовлення сирів постачають понад 30 членів сільськогосподарського кооперативу, переважно – сімейні ферми. Це значно спрощує для фермерів питання збуту своєї продукції і додає їм впевненості в своїй справі.

За рік у громади з’явилася потреба у ще одному молочному кооперативі, який об’єднає поодинокі селянські господарства, що утримують кіз і овець.

«Молочна поляна» працюватиме так само, як і «Добрі ґазди»: члени кооперативу здаватимуть овече і козяче молоко на переробку і зможуть отримувати кращу ціну за рахунок виробництва продукції з доданою вартістю», – пояснив Василь Зеленівський.

Офіційне відкриття СОК «Молочна поляна» заплановано на вересень 2019 року.

Повідомляє AgroTimes