Перший врожай овочів нещодавно зібрали в теплицях голландської компанії Warmenhuizen. Особливістю господарства є практично повна автоматизація виробництва: від посіву, пророщування і процесу росту, який відбувається у 10-шарових вертикальних гідропонних теплицях.

У новоствореному тепличному господарстві Warmenhuizen у Нідерландах вирощують 6 сортів салату. Виробництво триватиме цілий рік. На 3 гектарах площі розраховують отримати близько 190 тис. головок.

Це майже повністю забезпечить потреби голландського споживача. Тож лише невелику кількість салату доведеться імпортувати взимку з південних країн, що дасть змогу суттєво скоротити транспортні витрати, а отже і викиди СО2.

Особливості тепличного господарства Warmenhuizen

 – наявні окремі приміщення для пророщування насіння і окремі вертикальні кімнати для вирощування сільськогосподарських культур;
 – насіння може вирости в зрілу рослину протягом 7-8 тижнів;
 – за овочами можна слідкувати протягом усього процесу вирощування;
 – коли всі заплановані технології та пристрої запустять, майже все буде автоматизовано, тоді люди стануть взагалі не потрібними в теплиці. Весь процес може віддалено відстежуватися через камери;
 – гідропоннне вирощування дає змогу використовувати менше добрив і пестицидів.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.