У американському місті Детройт організація Cass Community Social Services вирощує овочі для безхатченків на контейнерній гідропонній фермі, де використовується на 90% менше води ніж у звичайному саду. 

Організація Cass Community Social Services збирається щороку вирощувати 700 тисяч овочів для людей без певного місця проживання. У раціоні безхатченків не вистачає вітамінів, тож овочі з незвичайної ферми мають вирішити дану нагальну  проблему.

На гідропонній фермі встановлена LED-система освітлення. Овочі вирощуються без пестицидів. Ініціатори проекту – команда Thirty under 30 – спочатку хотіли вирощувати овочі у кузові автомобіля Ford F-150, однак пізніше все-таки вибрали контейнер.

Наразі на фермі ростуть два види латуку (салату) – red leaf та butterhead. На ферму мають працевлаштувати 3-5 людей з інвалідністю.

Контейнер створений на частину $250-тисячного гранту від Ford Motor Company Fund, що отримала організація Cass Community Social Services в рамках благодійного проекту Ford Mobile Farm.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...