Неподалік від Київа, в якихось 60 кілометрах від міста, вже котрий рік успішно функціонує грибна ферма «Українські печериці». Засноване у 2004 році в с.Липівка Макарівського району підприємство контролює повний виробничий цикл з моменту приготування компосту і до переробки відходів.

Микола Лелет, власник грибної ферми, вирішив вирощувати гриби в Україні тоді, коли про цей бізнес було мало що відомо. 

“В інтернеті інформації майже не було. Я був змушений на своєму досвіді, на своїх же помилках вчитися. Потім почали переймати європейський досвід: їздили в Польщу роздивитися, як там вирощують печериці в промислових масштабах”, – розповів фермер.

Сьогодні за місяць в господарстві виростає близько 120-140 тонн грибів. За словами Миколи Лелета, щоб отримати дозрілий гриб, потрібно 32-34 дні, максимум – 36.

“Печериці ростуть в темряві, їм світло практично не потрібне, – ділиться секретами фермер. – На кожному етапі грибу потрібна різна температура і вологість. В середньому він зростає при 18 градусах. Ця температура контролюється автоматично. При наявності відповідного холодильного обладнання, на виробництві печериці можна вирощувати протягом всього року. Якщо його немає, то вирощування починається в серпні і закінчується в травні”.

За своїми якісними поживними характеристиками печериці займають друге місце після білого гриба.

Цей продукт також містить антиоксиданти. Цікавий факт – печериці виводять з організму  людини радіонукліди в 3-4 рази швидше, ніж будь-які інші продукти.

Гриби також є чудовим акумулятором і сорбентом мікроелементів. В грибах міститься рідкісний селен, який вважається прекрасним антиоксидантом. Вони також включають в себе близько 20 мінеральних елементів.

Вирощуванням грибів, за словами фермера, сьогодні займатися досить вигідно. Споживання печериць з кожним роком зростає.

У планах Миколи Лелета розширити виробництво, аби експортувати свою продукцію за кордон. Пропозиції з цього приводу вже надходять.

Повідомляє Agroter

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.