Юрій і Любов Захарчук з невеликого села Шманьківці Чортківського району займаються вирощуванням незвичайних овець каракулевої породи.

Спільно з дружиною Юрій придбав майно колишнього колгоспу – стайню, що перебувала в повному запустінні. Підприємці зробили в ній ремонт: реконструювали, провели утеплення, облагородили територію.

Зараз під дахом реконструйованого приміщення мешкають 40 кіз, 2 корови, 150 овець, 2 осла і домашня птиця.

Перших овечок Юрій закупив у гуцулів в 1983 році. На промислові обсяги виробництва вийшли в 90-і роки. За паї купили занедбану і стару конюшню, 17 га землі і оновили овече стадо. Щоб привезти племінних баранів, довелося їхати в «Асканію-Нову». Тепер в господарстві вирощуються вівці каракулевої породи, є попит як на шерсть, так і на саму баранину. У вівчарів Буковини Юрій Захарчук навчився приготуванню бринзи.

М’ясо підприємці реалізовують ресторанам і студентам арабських країн. Бринза добре продається в Чернівцях, Львові, Тернополі, Чорткові та інших районних центрах області. Овечу вовну купують народні умільці з Івано-Франківської області для виготовлення ліжників, светрів, рукавиць і шкарпеток.

Повідомляє Agroter

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.