Будь-який фундук для українського клімату не підійде – потрібно вибирати районовані сорти. Перед висадкою саджанців ґрунт необхідно 1-2 роки підготовляти та висаджувати 4-5 тис саджанців на гектар.

Фермер з Хмельниччини, директор сертифікованого розплідника “Батьків сад” Ігор Цибенко ділиться порадами, як зробити врожайність фундука високою та отримати прибуток у 6-8 тисяч євро з гектара навіть невеликим господарствам:

 – інтенсифікація садів. Садити фундук необхідно за схемою 5м на 2,5м (800 дерев) або 5 на 2м (1000 дерев);
 – формування V-подібної шпалери на 2 побіги;
 – вирощувати за хорватською технологією – 4-5 тис. саджанців на гектар;
 – поливати деревця потрібно крапельним шляхом;
 – фертигація (внесення в ґрунт розчинених у воді мінеральних добрив), відповідно до результатів аналізу води;
 – базове живлення (під час висадження), згідно з аналізами ґрунту;
 – захищати деревця від хвороб та шкідників сучасними методами;
 – висадження районованих сортів;
 – доопилення вручну;
 – мікоризація.

Ігор Цибенко радить великим аграрним господарствам вирощувати сорти для “кондитерки” на експорт до країн Європи та Близького Сходу, а невеликим – орієнтуватися на внутрішній український ринок та надати перевагу десертним промисловим сортам. Висаджувати фундук краще на північних або північно-західних схилах. Перед цим потрібно 1-2 роки готувати ґрунт: вносити навесні гербіциди, дискувати, обробляти від шкідників, фрезерувати влітку, зробити розмітку рядів, засіяти траву, відновити розмітку, внести гербіциди.

Фермер не радить розмноження шляхом мікрочеренкування (in-vitro). Рослини ризикують не вижити, адже вихідний матеріал може бути з країн, де ніколи не було морозів.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.