Українські виробники суниці садової дотримуватимуться світового тренду і розвиватимуть сегмент закритого ґрунту. Таким чином можна гарантовано отримувати продукцію вищої якості, а також запобігати погодним та іншим ризикам. 

Про цю та інші перспективи розвитку ринку суниці в Україні розповів заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН Олександр Ярещенко.

Площі під ягодою стабілізуються. Найголовніша причина цього – брак робочої сили. Кількість площ переходитиме в якість, адже на ринку є попит на ягоду першого класу. В ягоди призначеної на переробку практично немає ціни, наголосив Олександр Ярещенко.

На експорт переважно відправлятимуть заморожену суницю, зазначив експерт. «Свіжа суниця також має експортний потенціал, але витримати преміальну якість і допрацювати ягоду так, щоб вона доїхала до споживачів, на сьогодні ще проблематично», – зауважив Олександр Ярещенко.

На вирощуванні суниці ранньої групи беззаперечними лідерами є південь країни і Закарпаття. Вони постачають ягоду на свіжий ринок.

Пізня група відправлятиметься на переробку – головним чином заморожуватиметься.

Загальна площа насаджень суниці в Україні, за даними Державної служби статистики, у 2018 році складала 8,2 тис. га. При цьому в комерційному виробництві перебувало лише 1,1 тис. га.

Валовий збір – понад 58 тис. тонн. Середня врожайність суниці сягає 6,9 тонн/га.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.