На Черкащині місцева кредитна спілка нещодавно в черговий раз надала фінансування за аграрною розпискою фермеру-зерновиробнику. Загальна сума за розпискою, із заставою майбутнього врожаю пшениці, становить 991 тисяч гривень.

Аграрні розписки – це універсальний інструмент, який надає можливість сільгоспвиробникам та кредиторам розвивати довгострокову співпрацю. Розписки досить прості у використанні та доступні для підприємств із різних сегментів агроринку. Навіть найменші фермерські господарства можуть отримати доступ до додаткових фінансових ресурсів та відкривати нові можливості для свого розвитку.

Щодо кредиторів, то за допомогою інструменту, вони можуть залучати нових клієнтів та працювати у нових секторах. Наприклад, віднедавна кредитні спілки успішно фінансують через аграрні розписки дрібних фермерів, для яких це серйозна можливість розширити власну справу та вийти на вищий рівень господарювання.

Залучення європейських і американських експертів-волонтерів та використання їхнього досвіду в рамках Проекту КЕП дозволяє спілкам збільшити обсяги аграрного кредитування та підвищити його ефективність.

Таким чином, фермерські господарства отримують можливість рости і розвиватися разом зі своєю кредитною спілкою. Європейські та американські експерти проводять для кредитних спілок навчальні сесії з питань стратегічного планування, внутрішньої політики, оцінки ризиків, маркетингу та роботи з ланцюжками доданої вартості.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.