Компанії MAS Seeds та Innovation Agro Technologies підписали меморандум про співпрацю задля впровадження проекту Taranis.

Taranis – це агротехнологічний стартап, який засновано ізраїльськими розробниками чотири роки тому. Стартап уже працює в багатьох країнах світу і в 2018 році вийшов на український ринок.

Платформа пропонує повні рішення для високоточних знімків повітряного спостереження. За допомогою штучного інтелекту Taranis аналізує зображення, зроблені на трьох різних рівнях, що дозволяє розпізнавати стан посівів сільгоспкультур.

Сьогодні програма в автоматичному режимі може виявити на полях широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу макро- та мікроелементів тощо.

Співпраця компанії MAS Seeds  з агротехнологічним стартапом Taranis дозволить краще розуміти поведінку батьківських ліній та гібридів кукурудзи і соняшнику на селекційних та науково-дослідних полях.

Очікується, що це значно прискорить створення та вибір інноваційно-адаптивних гібридів кукурудзи та соняшнику в різних грунтово-кліматичних зонах України.

Крім того, впровадження Taranis дасть нові можливості у сфері агротехнологічного супроводу сільгоспвиробників України, що сіють гібриди кукурудзи, соняшнику, озимого ріпаку та люцерни.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.