Тривале зберігання черешні у мішках із модифікованою атмосферою усередині (Modified Atmosphere Packaging – MAP) виразно підвищує якість плодів.

Такого висновку в результаті своїх досліджень дійшли вчені Дослідно-селекційного інституту садівництва у Головусах (Чехія).

Перевагою технології МАР є суттєве зменшення втрати маси плодів на зберіганні, зниження ризику ураження плодів гнилями, а також значне продовження сезону продажу плодів черешні.

Між тим, за довготривалого складування (50 днів) слід подбати про обробіток плодів черешні від гнилей і вибрати відповідний сорт, який дозволить отримати найкращі результати при зберіганні.

Довідка

Технологія МАР дозволяє значно подовжити період зберігання для низки продуктів. Матеріал, з якого виготовлено мішки, є напівпроникним для газів. Вони уповільнюють процес старіння і дозрівання плодів на зберіганні, допомагають зберегти щільність м’якушу.

Технологія МАР зменшує втрати ваги продукції, сприяє зберіганню у плодах сухих розчинних речовин (цукрів), кислот та кольору плодоніжки. Складовані таким чином плоди зберігають свої поживні якості, смак і свіжий вигляд.

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.