Компанія «Галфрост» (Львівська обл.) уклала дві угоди про ексклюзивність на експорт своєї продукції до Ізраїлю. За однією з угод вже поставлена пробна партія чорниці дикорослої.

Про це повідомив керуючий директор компанії «Галфрост» Роман Денис.

«Ми займаємося виробництвом заморожених і сублімованих ягід, і 90-98% продукції експортуємо, – зазначив він. – Головний ринок для нас – ЄС, але оскільки щорічно умови стають жорсткішими, вирішили диверсифікувати експорт і вибрали такі країни, як Ізраїль, Канада, США, Японія».

За словами Романа Дениса, вперше представники компанії відвідали Ізраїль рік тому, подалися на сертифікацію й отримали міжнародний кашрут.

«Ми знали, що ринок Ізраїлю по нашій продукції заповнений сербськими і польськими виробниками, – розповів він. – Але я вважаю, що ми унікальна компанія, яка сьогодні має дві угоди про ексклюзивність на експорт до Ізраїлю. За одним контрактом вже відбулася тестова поставка чорниці дикорослої в якості сировини для подальшої переробки. За другим контрактом «Галфрост» поставлятиме вже готовий продукт відразу на полиці магазинів».

Повідомляє AgroTimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.