Кавасакі Хірото з Японії живе в Китаї майже 10 років. Чоловік об’єднався з власником свиноферми, щоб на практиці навчати молодих фермерів методам органічного землеробства. 72-річний японець веде свій мікроблог та має 270 тис. фоловерів.

Кавасакі Хірото викладає практику компостування гною та інших методів переробки відходів фермерських господарств в контексті органічного землеробства.

У 2009 році чоловік працював в китайському університеті, тоді він був шокований тим, що у Китаї багато фермерів викидають гній, загиблу худобу до річок та в поля без утилізації. Також чоловіка приголомшив той факт, що китайці використовують величезну кількість добрив, що шкодить грунту.

Тож, Хірото з 2013 року шукав компаньйона, щоб разом створити органічну ферму. Довго ніхто не погоджувався через високу вартість впровадження органічних методів. Врешті-решт чоловік об’єднався з колишнім журналістом, власником свиноферми Сяоліюгу в місті Сіньсян. Зараз вони разом на практиці демонструють іншим методи органічного землеробства та навчають молодих китайських фермерів.

У японця-експерта є мікроблог на сайті Weibo. Зараз в нього 270 000 фолоуверів. Ще у 2014-му їх було всього 300. Сьогодні понад 100 студентів пройшли навчання у Хірото.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.