Завдяки заняттям у Школі життя і праці молодого фермера в Кенії юна біженка вирішила займатися сільським господарством, сповнена ентузіазму приєднатися до глобальної мети з ліквідації голоду. Практичний досвід, отриманий у таких школах дітьми біженців, допомагає їм вирощувати власну їжу.

Діміана Нанг – 11-річна дівчинка родом з Південного Судану живе зі своєю сім’єю в інтегрованому поселенні Калобейї на півночі Кенії. Селище розташоване поруч з табором біженців Какума, одним із найбільших у світі.

Рішення стати фермером Діміана прийняла вже через кілька місяців агротехнічного навчання в Школі життя і праці молодого фермера. Це факультативні заняття у звичайній початковій школі, на яких діти біженців отримують практичний досвід, що допомагає їм власноруч вирощувати продукти харчування. Школярів також вчать водозбережним прийомам ведення господарства.

У сім’ї у Діміани фермерів немає. «Я буду першою», – каже вона з посмішкою. Її захоплення сільським господарством виросло разом з розвитком шкільного овочевого городу. Такі заняття в школах розширюють світогляд і надихають підлітків приєднатися до глобальної мети з ліквідації голоду у світі.

Для поліпшення продовольчої безпеки, харчування та самозабезпечення людей ФАО допомогла більш ніж 7000 домашніх господарств у Калобейї розбити присадибні ділянки, надавши їм насіння, інструменти, навчання, та організувала 400 га площ для ведення фермерського господарства силами 750 сімей.

Сім’ї в поселенні отримують всього 15 л води на людину в день. Відпрацьовану воду в домашньому господарстві використовують на присадибній ділянці.

Повідомляє Landlord