Для свого органічного молочного підприємства на 170 корів ірландське подружжя збудувало вражаючий модернізований комплекс, що налічує 24 одиниці. На його створення фермери отримали грант TAMS. Загальна вартість будівництва становила 280 тис. євро.

У 2004 році Peter та Jenny Young заснували ферму в Castlefarm, Narraghmore (Ірландія), яка налічувала 65 корів, що доїлися за допомогою звичайної системи, та мала невеликий обробіток ґрунту. Але від самого початку подружжя активно шукало варіанти майбутнього розвитку свого господарства.

Уже у 2006 році ферма долучилася до процесу органічного виробництва з досягненням повного органічного статусу у 2008 році. Загальна площа оброблюваної площі зросла з 72 до 108 га. Сьогодні на фермі вже 170 корів та телиць.

На додаток до органічного молочного підприємства, подружжя Youngs також керує фермерським магазином на холдингу Kildare, де продаються органічні продукти, зокрема мед, крупа, овес, які також виробляються на їхній фермі.

На цей час на фермі споруджено потужний новітній модернізований комплекс, який налічує 24 одиниці.

Оснащення:

 – підйомні важелі – ліфт для запуску;
 – легкі кластери;
 – система промивання лінії;
 – пристрої для подачі пакетів;
 – вакуумний насос зі змінною швидкістю;
 – насос для молока зі змінною швидкістю;
 – система автоматичного складання Alfco;
 – зафіксована ванна для ніг;
 – бункер для кормів на 15 т;
 – бак для молока Packo об’ємом 21 500 л.

Комплекс гарно оформлений: з великою кількістю мансардних вікон, розташованих упродовж усього блока, внутрішня частина пофарбована в білий колір.

На будівництво модернізованої садиби для корів подружжя Youngs отримало грант. Він не покрив усіх інвестицій, але дуже допоміг. Грантові кошти використали на доїльний зал, резервуар для сипучих продуктів, систему автомийки, задні ворота і скребок.

Петер розповідає, що для отримання гранту на цільову схему модернізації сільського господарства (TAMS) в Ірландії потрібно немало часу: «Я сам подав заявку на участь; це хороша система – крок за кроком, і це реально зробити. Однак не думайте, що якщо ви реєструєтесь на програму сьогодні, то отримаєте її вже завтра».

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.