Agriexpo

Щоб запобігти привертанню уваги свиней одне до одного через нудьгу, а також для зменшення агресивної поведінки, багато свинарів все частіше розташовують у загонах іграшки або сумки із соломи.

Свиням цікаво жувати й грати з предметами, що звисають на ланцюжку або мотузці. Деякі фермери просто кидають тирсу на підлогу. Нова іграшка викликає зацікавленість у свиней і відвертає їхню увагу одне від одного, отже, кусання хвоста може бути зменшене.

Свині мають відмінний нюх. Іграшка, яка виділяє запах, – чудовий спосіб утримати цікавість свині, якщо самої присутності іграшки недостатньо. Наприклад, є іграшки, запах яких посилюється тоді, коли свиня з ними грається. Це викликає у тварини зацікавленість до джерела запаху й тим самим стимулює тварину на подальші ігри з цією іграшкою.

Водночас іграшки для свиней можуть бути джерелом інфекції. Зазвичай тварини залишаються кілька тижнів в одному загоні, а як підростуть, їх переводять у більший загін.

Перед тим, як свиней перемістять до іншого загону, місце має бути продезінфіковане, щоб уникнути поширення хвороб. Тому дуже важливо, щоб іграшки можна було легко дезінфікувати або щоб вони були виготовлені з антибактеріального матеріалу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.