Індійський фермер Суніл Джаганнатх Бадхале замість традиційних корів завів буйволів. На фермі живе 438 тварин. Один буйвол дає 1200 л молока на рік. Надої буйволів менші, ніж традиційних індійських корів, однак цінність молока в рази вища.

У господарстві фермера крім буйволів є ще 12 звичайних корів. Однак, ставку Бадхале робить саме на буйволів. За молоко останніх індієць отримує $ 7,5 за літр, тоді як за традиційне коров’яче – $ 0,5. Крім того, молоко буйвола вдвічі жирніше (8% вмісту жиру проти 3,9% в коров’ячому), тому з нього частіше роблять сир.

Тварини живуть у сараях по 30 буйволів у кожному. Господарство, крім власника ферми та його сина, допомагають обслуговувати ще 15 працівників. Вони двічі на день доять тварин, миють, годують їх та підтримують у сараях чистоту.

Фермер не має власної землі, тож корми для буйволів регулярно купують. Щоденний раціон тварин складається з цукрової тростини, стебел кукурудзи, сочевиці, зерна та рисової соломи. Кожен буйвол отримує близько 40 кілограмів цих кормових інгредієнтів на день. До корму додають 50 грам «добавок». За словами Бадхале, це – вітаміни.

Свіже молоко буйволів фермер щоранку продає закупівельникам на ринку. Ці клієнти добре платять і в порівнянні з закупниками переробних молочних господарств у них менші вимоги до якості молока.

Індія є найбільшим виробником молока в світі. Згідно з останніми даними Міністерства сільського господарства Індії за 2017 рік, для виробництва молока в країні вирощують більше 355 млн корів і буйволів. 2017-го вони дали 165,4 млн тонн молочної продукції. Це – наприклад, більше в 11 разів ніж виробили корови в Нідерландах.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...