Великоплідна садова полуниця є однією з найпопулярніших ягідних культур. Це зумовлено тим, що ягоди полуниці ароматні, привабливі на вигляд, мають прекрасний смак, містять до 8% цукру, до 1,5% органічних кислот, а також велику кількість мінеральних солей і вітамінів, необхідних для життя людини. За вмістом вітамінів С і Р в ягодах полуниця поступається тільки чорній смородині.

Україна імпортує щороку близько 500 т полуниці у період з квітня по травень. Потреба в зимовий період перевищує 20 тис.т. У найближчі роки виробництво полуниць у закритому грунті збільшиться в 3-4 рази.

В основному полуниця садова вирощується у центральних та західних регіонах України, а також на півдні. Лідерами в комерційному виробництві є Він­ницька, Хмельницька, Черкаська, Львівська, Закарпатська, Одеська та Херсонська області. Південні регіони реалізовують продукцію виключно на свіжий ринок, а у центральних та західних значна частина вирощеної ягоди використовується переробними підприємствами (в основному для заморожування, приготування фруктових наповнювачів та пюре).

Для транспортування та зберігання краще збирати ягоди, дві третини яких вже почервоніли.

Полуниці, зібрані у фазі повної стиглості, довго не зберігаються. Тому їх слід збирати дещо раніше.

Ще однією обов’язковою умовою для зберігання ягід є те, що вони мають бути здоровими. Їх слід збирати з плодоніжкою, свіжими, щільними, без пошкоджень та забруднень. Бажано, щоб на їхній поверхні не було вологи.

Починати збирання полуниць треба рано-вранці. Що раніше збирають ягоди, тим вони будуть більш лежкими, адже вранці плоди холодніші, ніж удень.

Зібрані ягоди найкраще прикрити світловідбивною плівкою або складувати в тіні, щоб вони не нагрівалися на сонці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.