У кінці березня ціни закупівлі живця свиней похитнулися: цьоготижнева середня позначка втратила 1% та опустилася нижче 40 грн/кг.

Водночас результати моніторингу настроїв операторів вітчизняного ринку свинини свідчать, що на початку квітня низхідний рух внутрішніх котирувань припиниться, повідомляє Асоціація «Свинарі України».

Протягом останнього тижня березня діапазон закупівельних цін змістився на півгривні у бік пониження: більшість товарних партій закуповували по 38,5-40,5 грн/кг, хоча подекуди зустрічалися як нижчі, так і вищі ціни реалізації.

Представники м’ясопереробної галузі зауважують, що пропозиція живця на ринку перевищує попит на нього, забійна вага тварин перевищує звичні 110-115 кг, а також відзначають прогнозовано мляву реалізацію.

Незважаючи на це, і виробники, і переробники вважають, що на початку квітня ціни на свинину живою вагою падати не будуть. Постачальники живця і частина закупівельників вважають, що за місяць до Великодня, ціна на свиней забійних кондицій змінить вектор руху.

Водночас деякі представники м’ясопереробної галузі прогнозують відносну сталість внутрішніх котирувань. На їх думку, заготівельна активність може підвищитися виключно у другій половині місяця, оскільки м’ясокомбінати вже сформували запаси сировини для виробництва м’ясних делікатесів до Великодніх свят, а погодні умови ще не дозволяють почати пікніковий сезон.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...