Органічні овочі краще вирощувати на структурних, високородючих ґрунтах із нейтральною, слабокислою або слаболужною реакцією ґрунтового розчину і вмістом гумусу не менше 3%.

Ґрунти з підвищеною кислотністю потребують вапнування. Для цього краще використовувати природні матеріали, такі як крейда, вапняне і доломітове борошно.

Водночас за слабкої біологічної активності ґрунту надлишок кальцію може призвести до розвитку грибних захворювань.

Велика ймовірність розвитку фітофторозу виникає за вапнування полів, виділених для вирощування картоплі, столових буряків, томатів, капусти та багатьох інших овочів.

Одним із найбільш чутливих до вапна фітопатогенів є гриб фузаріум. За високої ймовірності ураження грибними захворюваннями зниження кислотності ґрунту проводять деревною золою або свіжим гноєм.

Гній є джерелом легкорозчинних азотних сполук, які сприяють розвитку фітофторозу, тому краще вносити його пізно восени, коли температура ґрунту знизиться і гриби перейдуть у споровий стан.

Для знезараження слід ферментувати його мікроорганізмами. Зробити це можна восени або, якщо температура вже занадто знизилася, навесні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.