Актинідія – нішева культура, яка підходить для вирощування невеликими фермерськими господарствами.

Актинідія — рослина з дводольним насінням. Аби вона плодоносила, необхідно висаджувати жіночі та чоловічі рослини разом. Однак чоловічі ліани вкорінюються гірше. Тому на 10-15 жіночих ліан потрібно всього одна чоловіча.

Довжина стовбура  4-5 м, діаметр до 25 см. Гілки голі або опушені. Листя прості, чергові, блискучі, темно-зелені.

Розмножується дана рослина живцями та насінням.

Плоди деяких видів їстівні (Actinidia deliciosa, Actinidia chinensis, Actinidia arguta, Actinidia kolomicta). Вперше почали окультурювати актинідію у Китаї, проте всесвітньої відомості вона отримала у 1950-1970-х роках, коли Нова Зеландія почала масово експортувати плоди Actinidia deliciosa сорту Hayward під назвою «ківі». Плоди актинідії кислосолодкі, багаті на вітамін С. В Україні актинідію культивують як декоративну та їстівну рослину.

Для вирощування цієї екзотичної рослини в Україні найліпше підходять сорти селекції Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка.

Про це розповіла директор плодорозсадника «Брусвяна» (Житомирська обл.) Ліліана Дмітрієва.

«Це врожайні, доволі стійкі сорти, які не хворіють», – уточнила вона.

Найврожайніший сорт – Фігурна. Щодо смакових якостей для свіжого ринку Ліліана Дмітрієва виділила Київську гібридну і Пурпурну садову.

Недоліком, за її словами, є досить значні затрати на шпалеру при тому, що повноцінного врожаю доведеться чекати майже шість років.

«Я б не рекомендувала висаджувати її гектарами, але 0,3-0,5 га спробувати варто, – зазначила Ліліана Дмітрієва. – Думаю, в південних, західних і центральних регіонах вона буде дуже успішною».

Плоди актинідії можуть продаватися на свіжий ринок. Однак культура цікава і в переробці: у в’яленому вигляді, варенні.

Урожайність актинідії – близько 20 тонн/га. Одна рослина дає 20 кг плодів. Схема посадки – 4×2,5 м. На 1 га йде 1 тис. рослин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.