А́ґрус (Ribes uva-crispa) — вид ягідних рослин родини аґрусових. Аґрус утворює кущі висотою до 1,5 м. Плоди (несправжня ягода) округлі або довгасті, забарвлені в білий, зелений, жовтий, рожевий, червоний або чорний колір, містять 6—12 % цукрів, вітаміни А, В і С. З зелених і напівстиглих ягід виготовляють компоти і варення; стиглі ягоди — добрий десерт і сировина для виробництва мармеладу, соків, начинок для цукерок тощо. В Україні аґрус розводять в усіх районах. Плодоносить на 2—3-й рік. Урожайність 8—32 кг з куща.

Аґрус у дикому вигляді росте в деяких країнах Європи, Азії, а також Північної Америки. Велика кількість культурних сортів аґрусу отримані від родичів європейського, далекосхідного і деяких видів американського аґрусу. Наші культурні сорти виведені в основному з аґрусу звичайного, який росте в Європі. Вони відрізняються від сортів, отриманих від американських видів, розміром, красивим зовнішнім виглядом ягід і добрим смаком.

Швидке насичення ринку ягідною продукцією змушує виробників шукати нові ніші, щоб спробувати там закріпитися, поки конкуренція не особливо висока, а ціни забезпечують пристойний прибуток. Аґрус в Україні є нішевим «розширювачем» асортименту. При цьому зберігається чіткий розподіл: забарвлені сорти йдуть на свіжий ринок, зеленоплідні – на переробку.

Площа промислових насаджень під агрусом в Україні становить усього близько 500 га.

Перевагами агрусу є швидкий вихід на повноцінне плодоношення (на 2-й рік), висока врожайність (на 5-й рік плодоношення віддає 27 т/га), тривалість плодоношення плантації (15–20 років), легкість, транспортабельність і можливість зібрати увесь урожай за одну вибірку, що дозволяє сформувати велику товарну партію.

Наявність сортів із різним строком дозрівання ягід дає змогу сформувати конвеєр поставок, хоч і не надто тривалий (від 4 до 6 тижнів). Існує чимало сортів, як з зеленою ягодою, так і з червоною. Найпопулярнішим у світі вважається сорт Інвікта. Для заморожування беруть майже завжди зеленоплідні сорти.

Збирання ягоди, яку планують продавати вроздріб у свіжому вигляді, проводиться тільки вручну. Збирати комбайном можна винятково ягоду, що призначена для переробки.

За розрахунками компанії «ФруТек», у підготовку території під посадку агрусу, коли здійснюється закупівля посадкового матеріалу, встановлення шпалери і прокладка краплинного зрошення, інвестиції можуть сягати майже 0,5 млн грн./га. Зате вже на 3-й рік, коли ягода розкриває половину свого потенціалу врожайності і збір досягає в середньому 13,5 т/га, насадження починає приносити прибуток.

При виході на повне плодоношення агрусовий ягідник починає приносити мільйон доходу з гектару. Це за умови, якщо на свіжий ринок продається 70% врожаю, а на переробку — 30%. І за умови збереження нинішніх цін, які при реалізації на свіжому ринку становлять 60 грн/кг (щоправда, для цього потрібно додатково затратити 8 грн/кг на доробку і упаковку), а на переробку — 20 грн/кг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.