Кучерява капуста, квітна капуста або цвітна капуста (Brassica oleracea var. botrytis) — поширена городня культура, рослина роду Капуста, родини Капустяні. Це однорічна рослина, розмножується насінням. Як правило, тільки біла головка вживається у їжу. 

В Україні цвітна капуста посідає друге місце за площею посадки після білоголової.
Є сотні історичних та сучасних комерційних сортів, які використовуються у всьому світі.
Цвітна капуста має низький вміст жиру, вуглеводів і високий вміст харчових волокон, фолієвої кислоти, води і вітаміну С, що мають високу щільність поживних речовин.

Цвітна капуста містить кілька фітохімічних сполук, що поширені у родини капустяних, які можуть бути корисні для здоров’я людини, а також каротиноїди.

Кипіння зменшує рівні цих сполук, з втратами 20-30% після п’яти хвилин, на 40-50% після десяти хвилин, і 75% після тридцяти хвилин. Однак, інші методи підготовки, такі як пропарювання, готування у мікрохвильовій печі, і смаження на пательні, не мають істотного впливу на сполуки.
У їжу використовують головку, яка складається з укорочених та потовщених суцвіть(бутонів), що щільно прилягають один до одного.

Цвітна капуста може бути смажена, варена або спожита сирою. При приготуванні, зовнішні листки і товсті стебла видаляють, залишаючи тільки суцвіття. Листя також їстівне, але найчастіше відкидається. Суцвіття повинне бути поділене на шматочки однакових розмірів, так вони готуються рівномірно. Після восьми хвилин обробки парою, або п’яти хвилин кип’ятіння суцвіття повинні бути м’якими, але не занадто. Перемішування під час приготування їжі може порушити дрібні суцвіття, нерівні шматочки.

Для дієти з низьким вмістом вуглеводів можна використовувати цвітну капусту як розумну заміну картоплі або рису. Як і певні бобові (включаючи горох), вона може бути перетворена у борошно, з якого можна приготувати, до прикладу, піцу або печиво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.