5-4-696x387

Вам набрид звичний туризм з маршрутом, який обмежується замками та музеями? Тоді відкрийте для себе цікаву атракцію, яку можна прирівняти до контактного зоопарку — еко-ферму “Фаторіа Ломбардіа” сім’ї Гашпар.

Розташована ця туристична знахідка поблизу міста Мукачева, що на Закарпатті. Тут і дорослі і малеча, можуть поспостерігати за свинками породи “Угорська Мангалиця”, вівцями, козами, індиками, цесарками та іншою живністю. Окрім того, господарі пропонують скуштувати продукцію власного виробництва, а її тут чимало: сиров’ялена ковбаса різних видів, солонина, чорний хліб з мастею з мангалиці, свіже козяче молоко.

Все частіше діючі ферми стають цікавим туристичним об’єктом, і не дарма, мандрівникам цікаво споглядати за тваринами, яких вирощують на фермах, за умовами, які для них створюються господарями, а діти в захваті від можливості погодувати живність, що часто важко зробити, до прикладу, в зоопарках. Подібні господарства окрім демонстрації своєї діяльності пропонують скуштувати власну продукцію, а власники особисто представляють відвідувачам результат своєї роботи. І такий підхід є виправданим, ферма отримує дохід від проведених на ній екскурсій, а господарі можуть за виручені кошти підтримувати власне господарство. Та й відвідувачі мають змогу переконатися у тому, що продукція дійсно може претендувати на звання “еко”.

Про власне захоплення  поділився господар ферми Олександр Гашпар:

“Ферма сім’ї Гашпар — це не масштабне виробництво продукції, а швидше хобі. Я захоплююсь виготовленням різних видів ковбас, а тут мені вдалось поділитись результатом своєї улюбленої справи з іншими та вдосконалити власні уміння. Перетворити ферму в гостинний куточок допоміг мені фонд “Еган Еде”, якому я висловлюю щиру подяку, за надані ним грантові кошти. За них я збудував бесідку, в якій гості мають змогу скуштувати м’ясні делікатеси. Керівник туристичного центру Мукачева Максим Адаменко допоміг з організацію екскурсій та дегустацій і забезпечив поширення інформації про цю атракцію.

Акцент робиться на дитячі групи і родини з дітьми, адже на тваринок можна не тільки подивитися, але ще погодувати і погладити. Відвідування ферми, спільна зайнятість з тваринками і сімейне спілкування з батьками робить з дітлахів сильних, самостійних, цілісних особистостей.

Так і виникла ідея створити туристичний проект “Фаторіа Ломбардіа”.

На дегустації м’яса можна потрапити за попереднім записом. Сімейна ферма пропонує спробувати різні види сиров’ялених ковбас, зокрема: закарпатська салямі (з м’яса свиней породи мангалиця), кулен, або як її інакше називають — товста салямі, з червонною паприкою (перцем), до речі походить цей вид ковбаси із Сербії. Прошуто, яке має італійське походження, тут цьому виду дали назву “шовдарь в’ялений” та кулатело, також з Італії, на Поліссі та Волині цей вид називають мацик, хоча це і не класичний його варіант, оскільки мацик — з рубленого м’яса, а на еко-фермі пропонуть цілий шмат.