У 2019 році в Україні працюватимуть вже 10 повноцінних центрів з ветеринарного обслуговування.

Про це повідомив керівник розвитку департаменту ветеринарії Консультаційного центру Асоціації виробників молока (АВМ) В.Лотоцький.

В додаток до вже існуючих 8 центрів ветеринарного обслуговування, які обслуговують понад 70 господарств на Черкащині, Рівненщині, Хмельниччині, Полтавщині, Чернігівщині та у південному регіоні, почнуть повноцінно функціонувати ще 2 інноваційних центри ветеринарної підтримки – на Донеччині та Луганщині. «Офіційне відкриття заплановане на квітень», – уточнив В.Лотоцький.

У рамках програми аграрного і сільського розвитку, що фінансується Агентством США (USAID), Консультаційний центр АВМ у вересні 2018 року отримав грантову підтримку на розвиток центрів ветеринарного обслуговування в Східній Україні.

Даний проект дозволить значно розширити географію ветеринарної підтримки господарств у Луганській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Довідка: Центри ветеринарного обслуговування створені для надання регулярного високопрофесійного практичного ветеринарного обслуговування ВРХ молочно-товарних господарств. Самий перший центр було відкрито у 2015 році на Черкащині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.