6-2

Компанія Villa Milk ввела в експлуатацію  завод з переробки молока у с.Каташин Вінницької області. Потужність заводу з переробки молока становить 5 тонн/зміна.

Наразі підприємство виробляє шість видів молочної продукції (молоко, ряжанку, сметану та кефір різної жирності). У майбутньому асортимент доповнять йогуртами, маслом, м’якими сирами та бринзою.

За словами директора Villa Milk В.Істратова, вся продукція на заводі виготовляється за унікальною технологією – в термостатний спосіб, який передбачає, що процес сквашування і дозрівання кисломолочної продукції відбувається безпосередньо в тій тарі, в які вона реалізується в магазині.

«При термостатному способі виробництва готовий кисломолочний продукт є більш привабливим за зовнішніми параметрами: завдяки щільному згустку має непорушену структуру та досить насичений смак, що є перевагою в порівнянні з резервуарним способом виробництва», – зауважив він.

Villa Milk має повністю завершений цикл виробництва – від вирощування кормів, утримання поголів’я молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання.

На заводі впровадили систему управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000.