Компанія Villa Milk ввела в експлуатацію  завод з переробки молока у с.Каташин Вінницької області. Потужність заводу з переробки молока становить 5 тонн/зміна.

Наразі підприємство виробляє шість видів молочної продукції (молоко, ряжанку, сметану та кефір різної жирності). У майбутньому асортимент доповнять йогуртами, маслом, м’якими сирами та бринзою.

За словами директора Villa Milk В.Істратова, вся продукція на заводі виготовляється за унікальною технологією – в термостатний спосіб, який передбачає, що процес сквашування і дозрівання кисломолочної продукції відбувається безпосередньо в тій тарі, в які вона реалізується в магазині.

«При термостатному способі виробництва готовий кисломолочний продукт є більш привабливим за зовнішніми параметрами: завдяки щільному згустку має непорушену структуру та досить насичений смак, що є перевагою в порівнянні з резервуарним способом виробництва», – зауважив він.

Villa Milk має повністю завершений цикл виробництва – від вирощування кормів, утримання поголів’я молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання.

На заводі впровадили систему управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 22000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.