Фірма «Агросільпром» (Дніпропетровська обл.) на території свого тепличного господарства успішно застосовує спосіб “дострокового” вирощування ягід. 

Секрет раннього врожаю – теплиця

9 га під ягодами, з яких 2 га у закритому грунті  – ось результати кількарічної роботи в ягідництві фірми «Агросільпром». Зокрема, в Дніпропетровському районі крім суниці й винограду в теплицях вирощують у відкритому грунті суницю Аліна, малину Глен Емпл, а також висадили для проби червоних і білих порічок.

Почали ще в 2013 році за технологією широко відомого в українському ягідному бізнесі Михайла Павлівського з-під Каховки: насадили в теплицях суницю, наступного року в міжряддях – виноград. Та вже наступного року відійшли від початково обраного варіанту. Добудували теплиць, але вже не замовляли їх спеціалізованій фірмі, як перші теплиці, а зварювали самотужки. І відвели нові теплиці тільки під суницю. Посадили в теплицях ранній сорт Альба, причому дуже густо: в межах смуг – 20 рослин/м2. Щороку експериментують з агроволокном, дугами, схемами посадки.

 На зиму навіть у теплиці рослини накривали агроволокном щільністю 17 г/м2, перед цим скосивши листя. Та згодом помітили, що від ваги навіть такого легкого агроволокна у рослини «крутить» квітконос і листя, хоча агроволокно й знімали на день. Тому над суницею встановили дуги, на які стали натягувати агроволокно щільністю 30 г/м2. А нещодавно в частині теплиць спробували встановити подвійну плівку – результатом стало отримання врожаю ще на тиждень раніше, завдяки чому вдалося додатково отримати на кілограмі по 100-150 грн. Але є у подвійної плівки і недолік: через глобальне потепління уже в травні, в розпал сезону суниці в закритому грунті, часто стоїть справжня спека, тож під подвійною плівкою в цей час всі 40 градусів.

Минулого року «Агросільпром» зібрав першу суницю 17 квітня. І це за затяжної зими.  Таким чином, першу ягоду в Дніпропетровському районі вдається отримати раніше, ніж на Херсонщині. Відповідно, й починається сезон з 200-250 грн/кг. І це з господарства: в магазинах Le Silpo, куди надходить ягода, її продають по 300-350 грн. Щоправда, останню ягоду навіть з теплиць доводиться продавати дешевше собівартості, бо до того часу на ринок виходить занадто багато конкурентів.

Складові ефективності

Подібні теплиці, звичайно ж, задоволення недешеве: за словами фахівців, сума необхідних інвестицій перевищує 100 тис. євро/га. Однак самих теплиць мало для того, щоб вирощувати суницю з прибутком. Так, через пару років після висадки першої суниці в закритому грунті масово з’явився хлороз, а врожай не перевищував 150 г з рослини. У господарстві довго думали, чому він виник, та врешті з’ясувалося, що причиною всьому – високий показник ЕС (3-3,2) поливної води зі свердловини, що призвело до засолення грунту. Тому довелося встановити дорогу (за оцінками фахівців, подібне обладнання коштує не менше 30 тис. євро) систему зворотного осмосу. Технологічні особливості системи такі, що вона перекачує далі лише половину поданої води, а інша половина обсягу спрямовується назад. Відповідно, щоб отримати необхідних 50 м3/га води для одного поливу (а такі поливи в розпал сезону за спекотної погоди здійснюються щодня, а в березні-квітні – тричі на тиждень), потрібно викачати зі свердловини вдвічі більше води. 

Очищену в такий спосіб від солей воду подають у накопичувальний басейн, де вона нагрівається, а звідти – вже в систему краплинного зрошення. Ясна річ, одночасно з поливом здійснюється й фертигація. Концентрація добрив у поливній воді – 1 г/л: як вважає агроном господарства Олександр Вавилов, 2 г/л вже забагато.

Фертигацію здійснюють простими добривами, в складі яких забезпечують ягоду всіма необхідними елементами, включаючи сірку, магній, цинк, мідь, залізо, бор. «Можна й складними, але це буде дорожче», – коментує агроном господарства.

Теорія говорить, що в теплицях більший ризик хвороб порівняно з відкритим грунтом. На практиці проблем з кореневими гнилями вдається уникнути, навіть за умови мульчування рослин плівкою. Секрет, за словами агронома, полягає в тому, що на початку сезону грунт проливають Превікур Енерджі, а потім слідкують, аби не полити рослини надміру. Коли починати полив, а коли закінчувати – визначає без приладів, покладаючись лише на професійний досвід.

Перспектива

Плодоносять суничні плантації в «Агросільпромі» 3 роки. Тому господарство вже активно вивчає подальші перспективи свого суничного бізнесу, адже, як стверджують агрономи, суницю можна повертати на попередню плантацію не раніше, ніж через 5 років. Основна причина – розмноження в грунті хвороб і шкідників. Тому господарство бачить 2 варіанти майбутнього суниці в закритому грунті: або заміна грунту, що дорого і дуже трудомістко, або перехід на вирощування в субстраті, тобто, на гідропоніці.

Експерименти з гідропонікою почалися ще торік. На експериментальній ділянці стелажі з висадженою в кокосовий субстрат суницею встановили просто неба, на зиму вкривши їх по дугах агроволокном, яким потім ще укрили всю ділянку. Як розповіли фахівці господарства, подвійне агроволокно підвищує температуру на 5  ͦС порівняно з навколишнім середовищем. Тож під таким подвійним агроволокном суниця без проблем витримала морози до -20 ͦ С, позаяк перебувала в стані спокою. Однак, коли вона пішла в ріст, і при цьому вдарив мороз до – 12 ͦ С, суниця померзла.

Тож, як визнають фахівці господарства, над технологією вирощування на гідропоніці ще слід працювати. Тому тут збираються продовжити експерименти, зокрема, визначитися з шириною між стелажами, кількістю ярусів. Існуючу відстань між стелажами планують зберегти, позаяк коли суниця розростається, збирачу з ящиком вже зараз важко пройти. А розташування стелажів у 2 яруси, за словами фахівців господарства, призводить до затінення нижнього ярусу, і цієї проблеми не вирішити без досвічування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.