ПСП «Пісківське» займається рослинництвом та тваринництвом і має власну сироварню. Підприємство знаходиться в с. Піски Чернігівської області на Півночі України. Висока якість корму, бездоганний сервіс та надійні партнери знаходяться завжди на першому місці. 

Неподалік від міста Бахмач, в мальовничому селі Піски, що на Чернігівщині знаходиться ПСП “Пісківське”. Підприємство було засновано в березні 2000 року шляхом реорганізації радянського колгоспу. Розвиток території та любов до Батьківщини тут мають велике значення. Підприємство підтримує різноманітні соціальні та навчальні проекти на території, де працює. Директор господарства дуже активно розширює можливості щодо навчання молоді та дітей села. Таким чином, підприємство робить все для того, аби молодь залишалася в селі.

ПСП „Пісківське» господарює на 3000 га сільськогосподарської площі. Серед 3200 загального поголів’я ВРХ в господарстві налічується 1100 дійних корів, що вироблять щоденно 30 тонн молока. Понад 2 роки тому підприємство розпочало переробку молока у власній сироварні.

На сьогодні переробляється лише 1 тонна молока. Але в майбутньому є плани розширити переробку, щоб можна було переробляти все вироблене молоко на підприємстві. З якісної сировини повинні вироблятися тільки здорові високоякісні продукти харчування – переконані на підприємстві, бо в Україні багато ще продуктів харчування потребують покращення якості.

„Наша найвища мета – виробляти високоякісне молоко, для отримання відмінного сиру. Ми добре піклуємося про наших корів: вони мають завжди свіжу підстилку, чисту воду, корови себе почувають дуже добре“, – говорить Наталія Борисівна, заступник директора з тваринництва. Диктує вимоги до якості те, що молоко використовують для дитячого харчування і для переробки на сир.

Нещодавно підприємство почало займатися переробкою власної яловичини. Високоякісні, частково ручної роботи, сосиски продаються разом з власноруч виробленим хлібом та іншими випічками в селі та районі, де знаходиться підприємство.

Поряд з якістю у цьому великому підприємстві потужність машин також є дуже важливою темою. Для такого виробництва необхідний високоякісний і високоенергетичний грубий корм, тому необхідно використовувати ідеально відповідну техніку для кормозаготівлі.

За словами власника компанії, раніше для заготівлі кормів потребувалося багато часу та людей. Сьогодні завдяки техніці робота виконується за один день. Простої викликають непотрібні витрати, тому компанія покладається на надійну техніку, що гарантує успішний збір корму. Через погодні умови період збирання кормових культур може скорочуватися, тому кормозаготівельна техніка є важливішою. Ідеальний ланцюг для збирання чистих та високоенергетичних кормів в цьому підприємстві складається з 12 машин, а саме: косарок NOVACAT, ворушилок HIT, валкувачів TOP та прес-підбирачів JUMBO. “Ми все ще маємо великий потенціал у рослинництві, оскільки технології, як правило, розвиваються”, – вважає головний агроном Вадим Байло. 

Австрійський виробник сільгосптехніки PÖTTINGER став важливим партнером ПСП Пісківське. Представництво цієї компанії в Україні підтримало ідею об´єднання виробників молока в Асоціацію і завдяки цьому вдалося зберегти тваринництво в Україні. Ця комунікація між подібними підприємствами, об’єднаними спільною метою, також сприяла обміну досвідом та ноу-хау. Це все покращило загальну ситуацію галузі молочного виробництва всієї України. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.