Штучне досвічування дає змогу вийти на нові горизонти врожайності тепличних помідорів. В Україні цю технологію на значних площах наразі впровадив тільки один тепличний комбінат. Натомість інші країни — наприклад, Нідерланди чи навіть сусідня Польща — вже накопичили певний досвід у цій сфері.

Технологія досвічування помідорів, як і більшість решти інтенсивних технологій в овочівництві, з’явилася в Нідерландах. Технології цій близько 15 років, однак останніми роками досвітка в цій країні розвивається особливо інтенсивно. Поширення цієї технології стимулюють торгові мережі, зацікавлені в поставках товару від відомих, надійних і перевірених постачальників цілий рік, аби задовольняти все зростаючий попит саме на місцеву продукцію. Особливо, якщо продукція вирощена з використанням біологічних, а не хімічних методів захисту, які вже точно гарантують, що в плодах не буде залишків пестицидів. Та й господарства охоче впроваджують цю технологію, адже вона дає змогу отримувати продукцію цілий рік, без міжсезонь, під час яких господарство опиняється на фінансовій «мілині».

Тож у Нідерландах всі без винятку нові скляні теплиці розраховані на вирощування помідорів на досвітці. Наприклад, у 2018 році стануть до ладу подібні теплиці загальною площею 180 га — це в кілька разів перевищує площу найбільших українських тепличних комбінатів.

Ще одним фактором, який сприяв розвитку досвітки в голландських теплицях, стало їх обладнання когенераційними установками на природному газі, здатними виробляти і тепло, і електроенергію.

Для досвітки помідорів використовуються натрієві газорозрядні лампи високого тиску, часто — в поєднанні зі світлодіодними лампами, які встановлюють всередині рядів з метою підвищення інтенсивності фотосинтезу.

На досвітці вирощуються зазвичай помідори, огірки або перець. Так, лише помідори на досвітці в Нідерландах вирощуються на площі близько 600 га. Висадка розсади на цих площах проводиться з середини червня до середини жовтня.

Для досвічування використовуються світильники зі щільністю фотонного потоку 174–210 мікромоль/м2 х с.

Збирання помідорів на досвітці починається через 7–8 тижнів після висадки розсади. Сорти з розміром плоду, який в Європі вважається великим (близько 150 г), дають на досвітці в Голландії 85–90 кг/м2, тоді як без неї — 65–70 кг/м2. Як відзначають фахівці, не кожен гібрид показує такий високий приріст урожайності на досвітці. В Голландії в теплицях з досвіткою найбільше представлені гібриди Комеетт, Мерлін, Прунус (вже зареєстрований і в Україні), Бріозо, Тімоушн, Хуаніта, Фаундейшн, Світелль, Канаваро і Туранс.

Перець менш вибагливий до світла, тому для досвітки цієї культури вистачає 75–102 мікромоль/м2 х с, адже при його вирощуванні досвітка використовується винятково для прискорення дозрівання. Перець на досвітці займає в голландських теплицях 45 га, а розсада висаджується в першій половині листопада.

Огірки вимагають 115–130 мікромоль/м2 х с, досвітка на цій культурі застосовується на 40 га, а висадка розсади здійснюється в середині грудня.

Газорозрядні лампи високого тиску служать 10 тис. годин, що відповідає приблизно 4 рокам роботи в теплицях. Звичайно, за умови вчасного обслуговування.

Фахівці голландської компанії Delphy нагадують овочівникам, що вирощування продукції на досвітці має свої нюанси. Наприклад, потрібно враховувати тепло, що виділяється під час роботи газорозрядними лампами високого тиску.

Якщо в Нідерландах на досвітці вирощують переважно китицеві помідори, то в Польщі — рожеві, найчастіше — гібрид Томімару Мучу. В Польщі рожеві помідори досвічують, щоб у зимово-весняний період мати плоди хорошої якості і великого (150–200 г) розміру.

В Польщі вирощування помідорів на досвітці починається зазвичай в середині жовтня. Тоді помідори висаджують густотою близько 2,5 рослин/м2, якщо пізніше — то 3,1 рослини/м2.

Голландські фахівці радять висаджувати розсаду вже з зав’язаною першою китицею.

У гібрида Томімару Мучу можна залишати по 5 плодів на перших 4-х китицях, що відповідно становить близько 70 плодів/м2.

На початку рослини ще не мають великої потреби в світлі, тому досвічують їх спочатку лише в кінці доби, що дає змогу трохи підняти температуру, осушити повітря і сприяти генеративному розвитку рослин. Особливо слід звертати увагу на те, щоб рослини зберігали хорошу силу росту і генеративно-вегетативний баланс. Там, де збільшується навантаження рослин плодами, слід збільшити тривалість досвічування. Приблизно з середини листопада лампи горять максимальний час — 18 год (з полуночі до 18.00). Надмірне прискорення розвитку і дозрівання рослин матиме своїм результатом здрібніння плодів.

При вирощуванні на досвітці потрібно особливу увагу приділяти вологості повітря і забезпеченню газообміну в теплиці.

Полив повинен бути узгоджений з регулюванням температури в теплиці. Часом необхідним буває полив уночі, при включених лампах.

Одним з важливих питань, яким потрібно приділити особливу увагу, є утримання в теплиці джмелів. Потрібно враховувати, що для орієнтації в просторі джмелям потрібне УФ-випромінювання, яке забезпечує тільки денне світло. Для цього приблизно за 3 год до заходу сонця потрібно зачинити літки вуликів при відчинених вхідних отворах, щоб джмелі могли повернутися до вулика. Відкривати вулик радять через 30 хв після сходу сонця. Однак їх не потрібно відчиняти, коли на даху теплиці лежить сніг. В Голландії практикується встановлення вуликів над рослинами, щоб не затуляти сонячне проміння, котре містить ультрафіолет. Тривалість життя джмеля в теплиці на досвічуванні становить 6 тижнів, тому контролювати стан вуликів потрібно частіше, ніж зазвичай.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.