Французький засновник сільськогосподарського підприємства з вирощування комах «Ynsect» отримав від інвесторів рекордні $125 млн інвестицій у своє виробництво. Кошти були виділені в рамках фінансування серії C, тобто на ранніх стадіях виробництва. Угода в цій сфері стала однією з найбільших в Європі.

Компанія почала свою роботу у 2011 році. На фермі виробляють інгредієнти для рибних кормів, кормів для домашніх тварин та добрив. Сумарно від інвесторів за весь час діяльності отримала $160 млн.

Цього разу інвестиційний раунд очолила британська компанія «Astanor Ventures». Це – новий інвестиційний фонд впливу на продукти харчування та сільське господарство зі штаб-квартирою в Лондоні.

«Ynsect» використовуватиме фінансування для побудови найбільшого в світі комахоїдного господарства, розташованого в Ам’єні на півночі Франції. На початку планують виробляти 20 тис. тонн білка комах на рік. Далі потужності будуть збільшувати.

Можна з упевненістю сказати, що комахова індустрія вже не новостворена промисловість. Заводи з’являються по всьому світу, але виробничі потужності, як і раніше, дуже далекі від потреби промисловості з виробництва кормів для тварин. Окрім розмаїття видів комах, їх розведення також різноманітне, що в свою чергу, змушує компанії з виробництва кормів для тварин відмовлятись співпрацювати з цією індустрією. Однією з перешкод є вибір субстрату. У багатьох роботах і наукових дослідженнях, комахи — це бездоганні перетворювачі відходів у білки. Тим не менше, використання гною, як субстрату для вирощування білка з комах не допускається європейським регулюванням і не вітається комбікормовою промисловістю.

Міжнародна платформа використання комах для харчових продуктів і кормів (IPIFF) є некомерційною організацією, започаткованою в 2013 році і офіційно заснованою у 2015 році. Вона об’єднує близько 25 членів-фірм, що працюють у виробничо-збутовому ланцюзі комах. Крім спілкування з інституційними органами і широкою громадськістю, асоціація спрямована на розвиток кращих практик в галузі комах для того, щоб ці виробники вважались надійними партнерами для виробників кормів і харчового ланцюга. IPIFF стверджує, що тільки 100% рослинний матеріал повинен використовуватися для годівлі комах, призначених для харчового ланцюга, тобто для безпосереднього споживання людиною чи як корм для тварин. Саме це твердження є ключовим елементом для хорошого відношення з боку європейських регулюючих органів і держав-членів. В даний час це відображається в потенційному використанні шроту з комах в аквакультурі.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.