Фінська компанія Mosswool завершує будівництво заводу, який формуватиме нове середовище для вирощування тепличних овочів. Продукт у вигляді брикетів, являє собою  комбінацію моху і торфу, підлягає компостуванню, отже, нова технологія скорочує витрати фермерів на утилізацію відходів.

Середовище Mosswool для вирощування рослин у захищених умовах виготовляється зі сфагнового моху, який збирають за допомогою запатентованого екологічного методу. Брикети Mosswool  зберігають свою форму протягом усього періоду культивування. Після завершення процесу їх можна легко переробляти як зелені відходи.

Компанія Mosswool вже успішно провела тестування нового середовища спільно з фінськими виробниками томатів і огірків.

Також випробування проводив Інститут природних ресурсів Фінляндії. Порівняно з традиційним ґрунтом для теплиць, Mosswool демонструє кращу буферну здатність як для води, так і для добрив, більше врівноважує рН, а також має антисептичні властивості.

Також суттєвою перевагою технології Mosswool є те, що вона економить кошти тепличним фермерським господарствам: використані плити можна компостувати разом з рослинними залишками, що мінімізує витрати на утилізацію відходів.

Новий завод запрацює вже у цьому році.

Крім Фінляндії, Mosswool продаватиме свою продукцію в Нідерландах, Німеччині та Бельгії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...