Компанія «ДеЛаваль» представить нового робота-дояра VMS V300 на виставці Agro Animal Show-2019, яка пройде у Києві з 19 по 21 лютого. 

Європейські фермери познайомилися з цією новинкою три місяці тому на виставці EuroTier у Ганновері. І тепер розробку компанії зможуть оцінити українські аграрії.

Робот-дояр VMS V300 має пропускну здатність понад 3,5 тис. л молока на добу. Показник підключення досягає 99,8%, час приєднання на 50% швидший. 

Система лагідна й уважна до вимені корів, що виключає виникнення стресу під час доїння. Розумна, швидка і точна рука-маніпулятор здійснює підключення, доїння, оброблення після доїння і промивання сосків швидко, точно й ефективно завдяки технології DeLaval InSight.

Щоб виключити ймовірність перехресного забруднення або наявності залишків молока на етапі підготовки, робот-дояр використовує окремий спеціальний стакан. Ефективність обробки після доїння сягає 99%. 

Робот-дояр передбачає індивідуальне ставлення до кожної корови, зважаючи саме на її продуктивність. До того ж він оснащений інноваційною системою для підготовки дійок DeLaval PureFlow та системою DeLaval InControl для оперативного контролю всіх процесів. 

Важливим для фермера є й те, що індекс виявлення маститу забезпечує ранню ідентифікацію поганого стану поголів’я. Інструмент аналізує кілька параметрів, щоб виявити проблеми з вим’ям і щоб уникнути маститу.