Британський фермерський стартап розробив мобільний додаток, який дозволяє фермерам знаходити коровам пару для розмноження. Продаж тварин за допомогою соцмереж зекономить тваринникам час і транспортні витрати.

За словами розробників, вони прагнули допомогти знайти «сором’язливим сільськогосподарським тваринам їхні споріднені душі».

Як працює

Мобільний додаток у стилі Tinder, названий Tudder, призначений для пошуку ВРХ та розмноження в господарстві. З його допомогою фермери можуть переглядати фотографії худоби з описом віку, місця перебування та власника. При прокручуванні стрічки користувачі чують звуки, які означають, чи тварини ще вільні, чи їх уже обрано, щоб запобігти можливим збігам.

Обравши конкретну тварину, фермери переходять на сайт Hectare, де можна купити худобу, з можливістю зв’язатися з власником або зробити пропозицію. Веб-сайт містить інформацію про характер тварини та будь-які проблеми зі здоров’ям.

Ефективність

«Tudder – це новий додаток для сватання, який допомагає сільськогосподарським тваринам у Великобританії знайти партнерів-розмножувачів у пошуках любові», – повідомляє Apple App Store.

У тваринництві радо зустріли новинку, оскільки на відвідування господарств у пошуку тварин для розведення фермери витрачають багато часу. Крім того, іноді доводиться транспортувати тварин на великі відстані, щоб виставити їх на продаж на ринку.

«Виїзд на ринок – це неприємність, – каже Маркус Лемпард, фермер з Уельсу. – Якщо я поїду на відкритий ринок з биком, а потім, можливо, поверну його, це закриє все на фермі принаймні на два тижні».

Затребуваність

Hectare залучив понад $3,9 млн доларів від інвесторів. Близько третини фермерських господарств Великобританії використовують платформи Hectare для торгівлі худобою та зерновими культурами.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.