3-2

Великий споживчий попит на місцеву і органічну продукцію в Канаді надихнув компанію NatureFresh Farms удвічі збільшити тепличні площі під органікою і розширити асортимент вирощуваних органічних овочів.

NatureFresh Farms – канадська компанія, яка застосовує інноваційні технології для вирощування овочів у теплиці. Цього року вона подвоїла своє органічне виробництво, щоб задовольнити підвищений попит на цю продукцію в країні.
Тепер площі органічного перцю в Лімінгтоні зросли до 30 акрів (близько 12 га). На канадському ринку NatureFresh Farms планує бути присутньою упродовж дев’яти місяців – з кінця березня до грудня 2019 року.

Сьогодні компанія пропонує споживачам такі органічні овочі: довгі англійські огірки, помідори, а також міні-перець і міні-огірки. Планує додати інші товари, зокрема збільшити кількість сортів томатів.

У компанії кажуть, що у своїх діях йдуть за попитом: канадський споживач все більше прагне до органічної продукції і все частіше висловлює свою прихильність до місцевих продуктів харчування, не довіряючи «продовольчим милям».

Тому підприємство ставить за мету нарощування місцевого виробництва як у Канаді, так і в штаті Огайо – для американського ринку. Унікальну систему вирощування розроблено у партнерстві з голландською компанією Van der Knapp Group.

Компанія також надає великого значення упаковці – шукає можливості зменшення використання пластику. На сьогодні вже запустили новий пакет із матеріалу, який підлягає компостуванню.

Повідомляє Landlord