На цьогорічній міжнародній виставці Sival компанія CMF Groupe представила нову, напівзакриту, концепцію парників, яка дає можливість обмежити вплив шкідників і створити в теплиці більш однорідний клімат.

Теплиці GreenPush BioActive обладнані сітками від комах на даху та вікнах. Безперервний  потік повітря в теплиці створює надлишковий тиск, що унеможливлює потрапляння комах всередину і тим самим створює сприятливі умови для IPM (Integrated Pest Management –  «інтегроване управління шкідниками»).
Повітря, яке заходить до теплиці, контролюється високотехнологічною системою управління кліматом, що забезпечує додатковий контроль парникового повітря.

Температура, вологість і рівень CO2 легко оптимізуються за допомогою додаткових інструментів для контролю клімату:

 – повітря зневоднюється до того, як воно потрапляє в теплицю, що забезпечує можливість його повторного використання та створення однорідного, сприятливого для культур клімату;
 – оптимальні умови опалення та ефективне використання енергії;
 – використання охолоджувальних прокладок – для зниження температури повітря, що потрапляє в теплицю ззовні.
GreenPush BioActiv обладнані овальними трубами. Концепція стосується як скляних, так і фольгових теплиць. Більша ширина і більший об’єм дають набагато кращий контроль вологості і температури в теплиці, одночасно кількість тіні стає значно менша завдяки більшій відстані між опорами.

GreenPush BioActiv можуть бути адаптовані до всіх кліматичних умов для виробництва високоякісних безпечних овочів шляхом зменшення або навіть усунення хімічних продуктів.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...